Ciastkarz - Cukiernia Jagódka

Ciastkarz

Aktualne oferty pracy
separator oferta

W związku z reorganizacją i tworzeniem nowych zespołów poszukujemy osób do pracy na stanowisku ciastkarza.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji wyrobów ciastkarskich – dział kremów,
  • osoba odpowiedzialna będzie za przygotowywanie ciast i ciasteczek kremowych,
  • praca w nowym zespole,
  • możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu w przypadku mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i okolic,Wymagania:
  • dobra umiejętność pracy w dużych zespołach,
  • chęć doszkolenia zawodowego,

Warunki zatrudnienia:

  • wynagrodzenie 2200-2800 zł netto,
  • pełny etat,
  • umowa o pracę,
  • liczba wolnych stanowisk: 1,
  • praca „od zaraz”,

Jeśli Ci zależy na uczciwych warunkach zatrudnienia, wynagrodzeniu wypłacanym w terminie i miłej atmosferze w miejscu pracy to zapraszamy do nas!

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV wraz z listem motywacyjnym do siedziby głównej firmy przy ul. Bogoczowiec 15, Jastrzębie Zdrój w godzinach 8.00-10.00 od pon. do sob. lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).